Wykaz podręczników dla klas I LO

Zajęcia edukacyjneWydawnictwoAutor podręczników
Tytuł podręcznika
Język polskiNowa EraMałgorzata Chmiel, Anna Cisłowska, Joanna Kościerzyńska, Helena Kusy, Anna Równy, Aleksandra Wróblewska„Ponad słowami 1”- podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego
i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony.
Język angielskiOxfordJenny Quintana
Michael Duckworth
Vision
Język niemiecki
KlettKomplett plus #1 Podręcznik
Język niemiecki
KlettKomplett plus #1
książka ćwiczeń
Język hiszpańskiDracoDescubre
HistoriaWSiPKrzysztof Wiśniewski, Radosław Lolo, Michał FaszczaHistoria 1.
Wiedza o społeczeństwieOperonZbigniew Smutek, Beata Surmacz, Jan MaleskaWiedza o społeczeństwie, Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkoły ponadpodstawowe
Wiedza o społeczeństwie
kl. 1b, 1c LO (policyjna)
Nowa EraArkadiusz Janicki,
Jerzy Komorowski, Arkadiusz Peisert
W centrum uwagi 1. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony
MatematykaNowa EraWojciech Babiański, Lech Chańko, Karolina WejPodręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy.
Matematyka - zbiór zadańNowa EraJerzy Janowicz, Marcin WesołowskiZbiór zadań. Zakres podstawowy.
Matematyka poziom rozszerzony dla klasy 1a LONowa EraWojciech Babiański, Lech Chańko, Karolina WejMATeMAtyka 1 Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony.
Matematyka poziom rozszerzony dla klasy 1a LO - zbiór zadańNowa EraJerzy Janowicz, Marcin WesołowskiZbiór zadań. Zakres podstawowy i rozszerzony.
InformatykaWSiPWanda Jochemczyk, Katarzyna Olędzka.Informatyka. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy.
FizykaWydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP)Ludwik Lehman, Witold Polesiuk, Grzegorz F.WojewodaFizyka 1
BiologiaNowa EraAnna Helmin
Jolanta Holeczek
Biologia na czasie 1, podręcznik dla liceum
i technikum, zakres podstawowy
ChemiaNowa EraRomuald Hassa, Aleksandra i Janusz Mrzigod„To jest chemia 1”. Chemia ogólna i nieorganiczna. Zakres podstawowy.
GeografiaNowa EraRoman Malarz
Marek Więckowski
Oblicza geografii.1, zakres podstawowy dla absolwentów szkół podstawowych
Edukacja dla bezpieczeństwaBarbara Boniek
Andrzej Kruczyński
Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej.
MuzykaOperonMałgorzata RykowskaMuzyka
ReligiaWydawnictwo Diecezjalne