Szkoła Branżowa wielozawodowa

Szkoła Branżowa I stopnia 3- letnia

Klasa wielozawodowa

Jeżeli chcesz zdobyć atrakcyjny zawód, a jednocześnie posiadać pierwsze zarobione pieniądze, zgłoś się do nauki w klasie wielozawodowej ZSP1.

Prowadzimy nabór do nauki w zawodach rzemieślniczych takich jak: fryzjer, piekarz, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, stolarz, zdun (budowa pieców i kominków), blacharz samochodowy, elektromechanik (sprzęt AGD), krawiec, złotnik – jubiler, zegarmistrz i inne.

Zdobędziesz atrakcyjny zawód ucząc się w Zakładzie Usługowym pod okiem mistrza szkolącego. Wybór Zakładu ułatwi Ci Szkoła lub Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Stalowej Woli. Po okresie nauki uzyskujesz świadectwo kwalifikacji w wybranym zawodzie wydane przez Izbę Rzemieślniczą.

Współpracujemy z zakładami produkcyjnymi i usługowymi zrzeszonymi w Izbie Rzemieślniczej oraz firmami samochodowymi: Volkswagen Autorud, Polserwis (Citroen i Renault), Samko (Opel), Sacar (Toyota), Automobilklub Stalowa Wola, OSM Zakład Transportowy i inne.