LO Artystyczno-medialna

LO Klasa Artystyczno-Medialna NOWOŚĆ !!!

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, geografia, język angielski.

To propozycja dla wszystkich, w których drzemie artystyczna dusza i być może nie odkryte jeszcze pokłady talentu.

Jeśli wybierzesz tą klasę masz szansę na bliski kontakt z kulturą i sztuką- nie tylko jako odbiorca, ale przede wszystkim jako twórca.

Zajęcia realizowane będą we współpracy z Telewizją Miejską Stella- dzięki temu poznasz pracę telewizji od kuchni, a zdobyte doświadczenia wykorzystasz w szkolnej telewizji i szkolnym radiu.

W Klubie Filmoznawcy i Szkolnej Filmotece oglądniesz najciekawsze dzieła kina współczesnego i klasycznego.

Na zajęciach fotograficznych nauczysz się robić profesjonalne zdjęcia lustrzanką. Podczas warsztatów dziennikarskich dowiesz się także jak zdobywać i efektowanie publikować materiały.

Zdobyte podczas nauki w klasie artystyczno-medialnej wiedza i umiejętności pozwolą Ci na studiowanie na uczelniach o kierunkach filologicznych, dziennikarskich, kulturoznawczych, socjologicznych, politologicznych, artystycznych i turystycznych.