Ogłoszenie o rekrutacji dla nauczycieli

pasek3-1024x150

wup

OGŁOSZENIE O REKRUTACJI
NA KURSY/SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI/NAUCZYCIELEK
W RAMACH PROJEKTU „ POWIAT STALOWOWLSKI STAWIA NA ZAWODOWCÓW”

W związku z realizacją projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach ogłaszamy nabór chętnychnauczycieli/nauczycielek zatrudnionych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego w Stalowej Woli na kursy/szkolenia doskonalące.

Uczestnicy/Uczestniczki projektu „ Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców” oferujemy udział w następujących formach wsparcia:

Miejsce zatrudnienia

szkolenia/kursy

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego w Stalowej Woli

Programowanie sterowników Simensa w programie STEP-7
Modelowanie bryłowe 3Dw programie AutoCAD z egzaminem na poziomie zaawansowanym
Diagnostyka pojazdów z wykorzystaniem testera i oscyloskopu

Nauczyciele/-ki zatrudnieni/one w szkole, zainteresowani/e udziałem w wybranej formie wsparcia proszeni będą o złożenie wypełnionego i osobiście podpisanego formularza zgłoszeniowego do sekretariatu szkoły lub Biura Projektu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli, ul. 1-go Sierpnia 26, w godzinach 7-15 . Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu:
(15) 842 78 43 lub (15) 842 26 91 wew. 60, adres e-mail: bp@zsnr2.stalowa-wola.pl
Informacje dotyczące rekrutacji i formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganymi załącznikami zamieszczone zostały na stronie www szkoły w zakładce „Programy unijne”.

Szkoły biorące udział w projekcie:

zsp3zsp2zsp1cezcku

Regulamin-rekrutacji_nauczuciel