Reporterzy

Ekipa reporterska

reporterzyNiedawno w naszej szkole pojawiły się ogłoszenia o poszukiwaniu osób zainteresowanych grafiką, fotografią oraz dziennikarstwem. Ciekawi i zainteresowani pojawili się na spotkaniach na których utworzyła się „Ekipa reporterska” składająca się z:

• fotografów mających umiejętność upamiętnienia wydarzenia poprzez świetnie wykonane zdjęcia,
  • grafików znających się obróbce i uatrakcyjnieniu fotografii,
  • dziennikarzy potrafiących pisać interesująco i nieszablonowo.

Jesteśmy ambitnymi uczniami różnych klas ZSP1 mającymi różnorodne spojrzenie na świat, które będziemy mogli zaprezentować prowadząc stronę szkoły i pisząc o tematach, które będą wychodziły również z Waszej głowy, ponieważ nie chcemy aby jedynymi artykułami były informacje o wydarzeniach, które miały już miejsce, lecz żeby pojawiały się również tematy, które będą ciekawymi sprawami otaczającego nas świata.

Zapraszamy Was serdecznie do śledzenia strony szkoły, na której będą się ukazywać nasze prace!