Radiowęzeł

Radiowęzeł szkolny to koło zainteresowań potocznie nazywane „Radiem” do którego dołączają osoby lubiące poświęcać czas na słuchaniu dobrej muzyki wraz z uczniami „Sikorskiego”. Dzięki przyłączeniu się do tej społeczności możesz poznać osoby dzielące twoje zainteresowania, ciekawie i zabawnie spędzać czas na przerwach, poćwiczyć wygłaszanie komunikatów oraz pozbyć się nudnego czekania na lekcje przed salą. Do naszego szkolnego radia przyjmowane są osoby niezależnie od klasy w jakiej się znajdują, ponieważ nie ważny jest profil, a ważna jest pasja do muzyki. Należenie do radiowęzła sprawia, że poza kolegami z klasy masz również wsparcie oraz pomoc od Radiowej Rodzinki, która na pewno będzie starała się rozwiązać kłopot. To miejsce jest świetnym rozwiązaniem, w którym można się odprężyć przed stresującym na przykład sprawdzianie, oderwać od rzeczywistości spędzając czas z radiowymi kolegami, a także odpocząć po męczących lekcjach. Osoby mające chęć dołączenia do szkolnego radiowęzła zapraszamy na dowolnej przerwie do sali 319 w naszym ZSP1.

Strona radiowęzła http://www.radiowezel.npx.pl/news.php

„Muzyka jest jedyną zmysłową przyjemnością pozbawioną znamion grzechu.”

Samuel Johnson