Drodzy Absolwenci!

Zapraszam Was bardzo serdecznie do skorzystanie z bogatej oferty edukacyjnej naszej szkoły. Zespół Szkół nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego to placówka, w skład której wchodzi III Liceum Ogólnokształcące, Technikum nr 1 i Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1.

Szkoła kształci i wychowuje młodzież na różnych kierunkach. Aktywnie współpracuje z instytucjami i służbami z terenu miasta, powiatu i kraju.

Realizuje wiele projektów, szkoleń i kursów. Posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, która z oddaniem i zaangażowaniem kształci młode pokolenie. Każdy uczeń ma możliwość realizacji swoich zainteresowań, pasji i marzeń.

Sikorski to szkoła, która wybiega w przyszłość, a przede wszystkim jest bezpieczna i przyjazna dla uczniów.

Zdaję sobie sprawę, że to dla Was trudna decyzja, że wielu jeszcze dokładnie nie wie jaki kierunek i zawód wybrać. Mam nadzieję, że nasza szkoła sprosta Waszym oczekiwaniom, dlatego zapraszam Was do Zespołu Szkół nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego w Stalowej Woli.

Agata Krzek - dyrektor ZS1