„Zielono mi” czyli „Patrykowy” zawrót głowy!

„Zielono mi” czyli „Patrykowy” zawrót głowy!

17 marca, to dzień wielkiego świętowania  Irlandczyków. Dzień Zieleni, koniczynek, krasnali i kufrów pełnych złotych monet. Irlandia tego dnia obchodzi swoje wielkie święto narodowe, które przed pandemią celebrowano w sposób wyjątkowo huczny. Parady, zabawy, śpiewy i to wszystko oczywiście w kolorze wszelkich odcieni zielonego.

Dzień Świętego Patryka zyskuje na popularności w Europie ale i w Polsce, a dbają o to w szczególności nauczyciele języka angielskiego. Nasza szkolna społeczność również przyłączyła się do świętowania. Na ogłoszenie na Instagramie szkolnym nasi uczniowie zareagowali lawinowo, przesyłając kreatywne fotki z koniczynkami, makijażami, modelami w pięknych soczystych barwach zbliżającej się wiosny. Jak wyszło? Poniżej-filmik prezentujący kreatywność młodzieży z Sikorskiego.

Brawo nasi uczniowie. Fajnie, że jesteście!

Filmik – Patryk