Zakończenie III edycji Podkarpackiej Młodzieżowej Akademii Prawa i Bezpieczeństwa

Zakończenie III edycji Podkarpackiej Młodzieżowej Akademii Prawa i Bezpieczeństwa

18 kwietnia 2018 roku miało miejsce zakończenie III edycji zajęć Podkarpackiej Młodzieżowej Akademii Prawa i Bezpieczeństwa prowadzonej przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą we współpracy z Zespołem Szkół nr 1 w Stalowej Woli. Zajęcia w akademii skierowane są dla uczniów klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych. W Stalowej Woli  są to: Zespół Szkół  Ponadgimnajzalnych nr 1 oraz Liceum im. KEN, które dołączyło do projektu nieco później. Wykłady, inscenizacje rozpraw oraz pokazy odbywały się w siedzibie ZSP 1.

Uroczyste zakończenie III edycji uświetnili Prorektor Bożena Sowa i Arkadiusz Szajna – koordynator projektu z ramienia uczelni.