You Can Sing

You Can Sing

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki do udziału w V edycji konkursu piosenki angielskiej You Can Sing organizowanym w Zespole Szkół nr 1 w Stalowej Woli. W tym roku odbędzie się online. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie.

Organizując konkurs pragniemy propagować język obcy poprzez piosenkę, motywować uczniów do nauki języka angielskiego jak i doskonalić ich umiejętności językowe, ćwiczyć poprawną wymowę oraz zaprezentować umiejętności wokalne uczniów Powiatu Stalowowolskiego i nie tylko.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów VII i VIII klasy szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

Tematem tegorocznej edycji konkursu jest : Life is but a fairytale – piosenki z bajek. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 kwietnia. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu.

Nagrody czekają ;)

Szczegółowe informacje Edyta Chojnacka: 726831070

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

regulaminycs(1)

Pliki do pobrania