Wybory do Samorządu Uczniowskiego – wyniki

Wybory do Samorządu Uczniowskiego – wyniki

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

W wyniku wyborów do Samorządu Uczniowskiego informujemy, że nowy przewodniczącym został Adrian Brak z klasy 3ab technikum, a zastępcą – Natalia Lipiec z 2 ad liceum.

Ponadto do składu SU weszli: Marcin Janik – 2 bc technikum, Julia Jazownik – 1 ad liceum, Aleks Kochańczyk – 2 bc technikum, Łukasz Kurlej – 1 a SB, Paweł Latawiec – 2 bc technikum, Martyna Małachowska – 1b liceum, Jakub Niemiec – 1 abc technikum, Mikołaj Wiktor – 2b liceum i Daniel Zieliński z 1c liceum.

Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy i dziękujemy społeczności uczniowskiej za zaufanie, jakim obdarzono kandydatów. Na pewno wspólnie z opiekunkami nie zawiodą Was.  A przed nami 12 grudnia – Aukcja Baniek!