V Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie – wyniki II etapu

22 września, 5 osobowa reprezentacja naszej szkoły brała udział w II etapie V Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie.
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich z całego województwa podkarpackiego. Odbywał się w Wyższej Szkole Prawa i Administracji Rzeszowskiej Szkole Wyższej. W II wzięło udział 154 uczestników.
“Sikorskiego” reprezentowały:
Julia Tutak
Anita Rokoszyńska
Barbara Słabczyńska
Gabriela Karbowniczek
Wiktoria Kosierb
Niestety żadnej z dziewczyn nie udało się zając miejsca nagradzanego ale na i tak możemy być z nich dumni. Wiktoria Kosierb uplasowała się najwyżej z wszystkich uczestników konkursu ze Stalowej Woli.
Już dziś możemy powiedzieć, że niedługo ogłoszone zostaną zapisy do VI Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i mamy nadzieje że nasi uczniowie , jak co roku, licznie wezmą w nim udział.