Uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego

Uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego

9 września w naszej szkole miało miejsce uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego. Boisko pokryte sztuczną nawierzchnią, będzie służyło m.in. do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, a nawet tenisa ziemnego.

Inwestycja została dofinansowana przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej. Wybudowanie i wyposażenie boiska kosztowało w sumie 779 tys. zł, z czego dofinansowanie ze środków FRKF wyniosło 389 tys. zł, a druga część nakładów pochodziła z budżetu Powiatu Stalowowolskiego.

Po poświęceniu boiska odbyło się przecięcie wstęgi, a później była okazja przetestowania go, z czego chętnie skorzystali nie tylko uczniowie, a także obecni na uroczystości goście.