Sukces na bank – turniej wiedzy o finansach i ekonomii

Sukces na bank – turniej wiedzy o finansach i ekonomii

SUKCES NA BANK to ogólnopolski turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany dla szkół  średnich – liceów i techników. SUKCES NA BANK rozpocznie się od etapu online, rozgrywanego za pomocą aplikacji na stronie internetowej. W ten sposób rozegrane zostaną eliminacje, które wyłonią 200 najlepszych drużyn. Będą one rywalizować w finałach regionalnych, które odbędą się w czterech miastach w Polsce (w każdym z nich rywalizować będzie 50 drużyn). Każdy z finałów regionalnych wyłoni 4 najlepsze drużyny (łącznie 16 reprezentacji), które wejdą do najważniejszego i ostatniego etapu projektu, rozgrywanego     w formie teleturnieju emitowanego na antenie Telewizji Polskiej! Naszą szkołę w tym konkursie będzie reprezentować pięcioosobowy zespół uczniów z klasy I c LO i I d LO. Naszej Reprezentacji życzymy  powodzenia i sukcesu w konkursie.