„STALOWOWOLSKA PACZKA POMOCY”

„STALOWOWOLSKA PACZKA POMOCY”

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, Sikorski postanowił włączyć się w akcję charytatywną przygotowywaną przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli „STALOWOWOLSKA PACZKA POMOCY – EDYCJA 2020 – SAMOTNY, ALE NIE SAM”.
Akcja ma na celu wsparcie samotnych osób w wieku 60+ oraz niepełnosprawnych mieszkańców Stalowej Woli, którzy są w ciężkiej sytuacji finansowej. Dla w/w osób przygotowane zostaną paczki z artykułami spożywczymi i chemicznymi.

Zachęcamy poszczególne klasy do zadeklarowania się w sprawie kupna produktów do paczek. List potrzebnych produktów mają wychowawcy.
Zbiórka trwa do 4.12.2020r. (piątek). Produkty prosimy zanosić do p. Zosi, gabinetu pedagoga i psychologa szkolnego lub do sali 116 p. Iwaszek.