Ruszyła akcja Czytaj.pl!

Ruszyła akcja Czytaj.pl!

Nasz szkoła po raz kolejny bierze udział w akcji Czytaj.pl!

Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych ebooków i audiobooków. Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednej z oficjalnych grafik akcji. Plakaty z kodem znajdziecie porozwieszane na szkolnych korytarzach. W szkolnej bibliotece znajdziecie również koszulkę ambasadorki akcji w naszej szkole Oli Stelmach. Na koszulce również umieszczony jest kod QR do zeskanowania.

Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć wyjątkowe bestsellery.

W tym roku po raz pierwszy książki będzie można czytać na czytnikach elektronicznych inkBOOK oraz Kindle!

Zapraszamy do czytania!

CZYTAJ-pl-plakat-b1-szkoly