Promotor Zdrowia i Urody w Fabryce Zdrowia

Klasa 1 d LO  zakończyła I etap zajęć w Fabryce Zdrowia. Treningi odbywały się systematycznie dwa razy  w miesiącu. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się  z wyjątkową ofertą klubu fitness.  Zajęcia obejmowały takie tematy:
1. Jak zostać trenerem  personalnym. Czym jest trening personalny?
2. Dietetyka w sporcie, trening siłowy, wprowadzenie do kulturystyki.
3. Trening obwodowy ,funkcjonalny na czym polega i jakie daje korzyści.
4. TRX  Supension – ćwiczenia w podwieszaniu.
5. Wpływ rozgrzewki i treningu Jujitsu na organizm człowieka.
6. Trening grupowy. Les Mills – charakterystyka zajęć , przykładowe ćwiczenia.
7. Trening grupowy – nowe trendy na rynku Fitness ( trampoliny).
8. Indoor Cycling – czyli ćwiczenia na rowerze stacjonarnym.
Zajęcia były prowadzone przez doskonale wyszkoloną kadrę klubu, do której należą trenerzy i instruktorzy: Sylwia Widz, Kacper Tofil,Paweł Kobiera, Robert Majgier, Katarzyna Bielicka.
Różnorodność i nowoczesna forma ćwiczeń fitness gwarantowały poprawę ogólnej sprawność fizycznej, samopoczucia oraz były niezłym zastrzykiem energii dla każdego uczestnika.
Umiejętności i wiedza nabyta przez uczniów podczas zajęć przyczyni się do prowadzenia przez nich aktywnego trybu życia, a także  będzie dobrym przygotowaniem do oceny reakcji własnego organizmu na wysiłek fizyczny o różnej intensywności.
Stuprocentowa satysfakcja i przyjemność:-)