Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców

Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców

W dniu 12 grudnia odbyła się Powiatowa Licealiada Koszykówki Dziewcząt. W pierwszym dniu zmagań nasze dziewczęta walczyły z SLO i CEZ – em. Niestety nie udało się pokonać tych zespołów, w których grały zawodniczki czynnie uprawiające tę dyscyplinę sportu. Brawo dziewczyny za walkę.

Reprezentacja szkoły: Kołodziej Dominika IIa/d LO, Dybka Agnieszka IIIc LO, Micek         BenitaIIIcLO, Paleń Monika IIIa/d LO ,Majdańska Kamila IIIa/d LO, Waliłko Oliwia III , Dul Wiktoria IIa/d LO, Łazanowska Agnieszka Id LO, Prawica Kinga IcLO, Zwolińska Judyta IdLO, Bożek Wiktoria IcLO.

Tydzień później 17 – 18 grudnia odbyła się Powiatowa Licealiada Koszykówki Chłopców. W fazie grupowej chłopcy pokonali zespół ZSP nr.3, a przegrali z drużyną LOKEN, jak się później okazało zwycięzcą tych rozgrywek. W turnieju finałowym musieliśmy uznać wyższość zespołów Samorządowego LO i ZSP nr2. Ostatecznie nasza drużyna zajęła IV miejsce .Wielkie brawa za walkę.

Reprezentacja szkoły: Dziama Szymon IV a/b TM, Gumiela Dawid IVa/bTM, Gładysz Kacper IIbLO, Grzyb Mateusz IIa/dLO, Baranowski Hubert IIa/dLO, Babicz Patryk IIa/dTM, Goński Patryk IabcTM, Niemiec Jakub IabcTM, Stepak Rafał IVabTM, Tynnyi Andrii IabcTM.