PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY NA SPORTOWO

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY NA SPORTOWO

Dnia 20 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole Wiosenny Turniej Siatkówki. Wzięło w nim udział 12 drużyn mieszanych ( 4 osobowe składy damsko – męskie). Ze względu na dużą liczbę startujących klas, drużyny rozlosowane zostały do czterech grup, w których rozegrały mecze każdy z każdym. Awans uzyskała z każdej grupy tylko jedna drużyna.

W walce w  półfinałach spotkały się 4 zespoły: II b/c TM  –  II c LO, IV a/b TM –  III c LO. W trakcie sportowej rywalizacji i  sympatycznej atmosfery  drużyny ostatecznie  zajęły następujące miejsca:

  1. IV a/b TM
  2. II b/c TM
  3. II c LO
  4. III c LO

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i wolę walki, kibicom za sportowy, kulturalny doping, a finalistom gratulujemy wyniku.