Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości

Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości

20 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości. Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość:

  • odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy weryfikującej plany edukacyjne,
  • zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie,
  • pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu,
  • doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową,
  • zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

Nasi uczniowie tego dnia byli w: Powiatowym Szpitalu w Stalowej Woli, Polskich Liniach Kolejowych, Prokuraturze Rejonowej w Stalowej Woli, Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Przyszowie Zapuściu, Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli, Gabinecie Weterynaryjnym ,,Green – Vet” w Nisku, Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Bojanowie, REG-ARM S.C. Mechanika Maszyn w Zaklikowie.