Ogłoszenie o rekrutacji

Ogłoszenie o rekrutacji

Stalowa Wola, 17.11.2017r.

OGŁOSZENIE O REKRUTACJI
W RAMACH PROJEKTU „ POWIAT STALOWOWLSKI STAWIA NA ZAWODOWCÓW”

W związku z realizacją projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, informujemy iż można składać formularze rekrutacyjne na niżej wymienione szkolenia do dnia 30.11.2017r.

1. Szkolenie z zakresu Audatex- kosztorysowanie napraw powypadkowych pojazdów
2. Diagnostyka pojazdów z wykorzystaniem testera i oscyloskopu
3. Kurs stylizacji fryzur

Uczestnicy/Uczestniczki zainteresowani/e udziałem w wybranej formie wsparcia proszeni są o złożenie wypełnionego i osobiście podpisanego formularza zgłoszeniowego
do szkolnego koordynatora lub Biura Projektu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli,  ul. 1-go Sierpnia 26, w godzinach 7-15. Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu:
(15) 842 78 43 lub (15) 842 26 91 wew. 60,  adres e-mail: bp@zsnr2.stalowa-wola.pl.
Informacje dotyczące rekrutacji i formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganymi załącznikami zamieszczone  zostały na stronie www szkoły w zakładce „Programy unijne”.