Nowi członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP w Stalowej Woli

Nowi członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP w Stalowej Woli

W dniu 26. 02. 2018r. odbyło się spotkanie Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Stalowej Woli z uczniami klas pierwszych mundurowych naszej szkoły. Celem spotkania było przyjęcie nowych uczniów z klasy I  ad LO oraz I c LO do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP w Stalowej Woli. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Zarządu OSP na czele z Prezesem OSP p. Mariuszem Janeczko, Dyrektor szkoły p. Agata Krzek oraz opiekunowie młodzieży p. Elżbieta Kołodziej, p. Elżbieta Pamuła i p. Barbara Karlik.  Po złożeniu stosownej przysięgi podjęto uchwałę stwierdzającą przyjęcie kolejnych członków w poczet MDP. Opiekunem młodzieży z ramienia OSP został Grzegorz Włoch. Młodzież zapoznana została z programem działania MDP oraz harmonogramem najbliższych spotkań. Miała również okazję zapoznać się ze sprzętem jakim dysponuje OSP w Stalowej Woli. Spotkanie miało miejsce w siedzibie OSP Stalowa Wola przy ul. Targowej 3.