„Nie bądź dzbanem drogowym”

„Nie bądź dzbanem drogowym”

Uczniowie „Sikorskiego” uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji skierowana do młodzieży „Nie bądź dzbanem drogowym”, w ramach której prelekcje przeprowadził p. Łukasz Rak – instruktor i wykładowca z Ośrodka Szkolenia Kierowców „MOTOS”.
W programie szkolenia przeprowadzono konkurs związany z percepcją przez alkogogole oraz prezentacje w ramach jakości i wprowadzanych nowości pojazdu zeroemisyjnego jakim jest samochód elektryczny Peugeot 209GT back.
W ramach akcji „MOTOS dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym” zapoznano uczniów z przepisami korzystania z nowoczesnych pojazdów użytkowych, wykorzystywanych głownie przez młodzież (hulajnogi elektryczne) i ze zmianami przepisów o ruchu drogowym.
Osoby uczestniczące: z ramienia Zarządu MOTOS – p. Ewa Sęk oraz p. Zuzanna Maślach – kierownik OSK MOTOS.