Mikołajkowy Wyjazd do Krakowa

Mikołajkowy Wyjazd do Krakowa

Mikołajkowy wyjazd do Krakowa.
6 XII 2017r  Panie Elżbieta Pamuła i Mirosława Widera zorganizowały wycieczkę do Krakowa dla klasy I a/d. Głównym punktem wyjazdu była wizyta w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.  Zostaliśmy zapoznani z ofertą edukacyjną szkoły, możliwością uczestniczenia w profesjonalnych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii, fizjoterapii i dietetyki. Braliśmy również udział w V Sympozjum na temat „ Echo – Cardia”, czyli jak sprawnie wykonać automatyczną defibrylację (AED) i podstawowe zabiegi reanimacyjne (BLS). Po zaliczeniu części .praktycznej, otrzymaliśmy certyfikaty uczestnictwa. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na Rynku Krakowskim .Jarmark Bożonarodzeniowy ,dekoracje świąteczne, przepiękna choinka wprowadziły wszystkich na krótką chwilę w nastrój Świąt Bożego Narodzenia .Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu związanego tematycznie z kierunkiem naszej. Polecamy również wizytę w Krakowie w czasie przedświątecznym.