Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia

Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia

vEdukacja Nabór Szkoły Ponadpodstawowe - Punkt Naboru Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1a [matematyka - geografia - j angielski]
Liceum Ogólnokształcące (ZS-1, Stalowa Wola ul. Hutnicza)


Nazwisko, Imię
Bartochowska, Karolina
Bednarz, Maciej
Bialek, Jakub
Dziedzic, Oliwia
Flis, Sylwia
Forc, Klaudia
Frąk, Julia
Jarosz, Piotr
Jaskowiak, Kornelia
Kasica, Aleksandra
Kasza, Dawid
Kijewska, Karina
Kobylarz, Amelia
Krasnowski, Wiktor
Krawiec, Kacper
Król, Daniel
Magdziak, Wiktoria
Małagocka, Klaudia
Markowski, Aleksander
Maziarz, Dominik
Michalczyk, Bartosz
Oleksak, Oliwier
Olszewski, Łukasz
Paluch, Bartosz
Pchełka, Cyprian
Rybińska, Weronika
Stańczyk, Gabriel
Szabat, Laura
Szkutnik, Jakub
Tonderys, Patrycja
Wołoszyn, Oliwia
Zawada, Jakub

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 93.85



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1b [wiedza o społeczeństwie - j polski - j angielski]
Liceum Ogólnokształcące (ZS-1, Stalowa Wola ul. Hutnicza)


Nazwisko, Imię
Banach, Julia
Bieńko, Klaudia
Ciszewska, Milena
Czarnecka, Maja
Czuba, Aleksandra
Drabik, Wiktoria
Gajda, Agata
Gutka, Marlena
Janiak, Kinga
Janik, Wiktoria
Jeż, Sandra
Kazanecka, Emilia
Kazanecka, Weronika
Kucharski, Dorian
Kuliński, Szymon
Łazorko, Amelia
Naslyan, Nikola
Niemiec, Natalia
Oleszko, Dominika Ewa
Partyka, Antonina
Pazik, Maciej
Pchełka, Weronika
Potocki, Kacper
Prus, Wiktor
Puk, Julia
Różańska, Gabriela
Stasiak, Alicja
Szabat, Kinga
Szczęch, Monika
Świąder, Patrycja
Wieczerzak, Paulina
Wieprzęć, Wiktoria

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 99.3



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1c [wiedza o społeczeństwie - geografia - j angielski]
Liceum Ogólnokształcące (ZS-1, Stalowa Wola ul. Hutnicza)


Nazwisko, Imię
Bieniek, Wioletta
Błażejczak, Justyna
Chmura, Natalia
Cudziło, Michał
Drewniak, Sara
Dul, Maja
El Kazzaz, Wiktoria
Furgała, Kornelia Oliwia
Gil, Wiktoria
Gniaź, Martyna
Goszczycka, Zuzanna
Igras, Aleksandra
Jędrzejewska, Wiktoria
Juda, Natalia
Kamińska, Daria
Karaś, Wiktor
Karkut, Marta
Korgul, Natalia
Kusik, Aleksandra
Kusiowska, Julia
Kwaśnik, Albina
Ląd, Wiktoria
Lis, Filip
Maziarz, Kamil
Mączka, Zuzanna
Okruch, Kamila
Pajor, Laura
Pasek, Patryk
Pastuszak, Jessica
Pelc, Agnieszka
Powęzka, Emilia
Quizhpilema, Victoria
Rusinek, Julia
Rutkowski, Hubert
Sasiela, Aleksandra
Sitkowska, Jagoda
Skrok, Kinga
Stankiewicz, Julia
Szewc, Wiktoria
Szmacińska, Wiktoria
Szot, Dawid
Wąsik, Ilona
Węglińska, Eliza
Woźniak, Igor
Zboch, Natalia
Zębala, Gabriela
Zontek, Kinga

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 88.25



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1d [biologia - chemia - j angielski]
Liceum Ogólnokształcące (ZS-1, Stalowa Wola ul. Hutnicza)


Nazwisko, Imię

najniższa liczba punktów z osiągnięć: nd.



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1e [biologia - geografia - j angielski]
Liceum Ogólnokształcące (ZS-1, Stalowa Wola ul. Hutnicza)


Nazwisko, Imię
Cebula, Nikola
Drzymała, Karolina
Dul, Angelika
Garbacz, Klaudia
Kozłowska, Victoria
Łątkowski, Łukasz
Michalczyk, Julia
Nicałek, Maja
Olech, Wiktor
Pieróg, Agata
Sarzyński, Kacper
Skubik, Milena
Sokólska, Gabriela
Sowa, Gabriela
Stadnik, Oliwia
Sudoł, Rafał
Szarota, Zofia
Wojtak, Iga

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 76.35



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1a [Technik mechatronik]
Technikum (ZS-1, Stalowa Wola ul. Hutnicza)


Nazwisko, Imię
Babicki, Franciszek
Bednarczyk, Jakub
Borkowski, Dawid
Bożek, Karol
Chludziński, Dawid
Dul, Damian
Dworak, Oskar
Kalist, Fabian
Kawalec, Jakub
Kochańczyk, Jakub
KOZAK, GABRIEL
Łyda, Jakub
Magdziak, Jakub
Moskal, Michał
Mozgawa, Dawid Sebastian
Polsakiewicz, Maciej
Rydzik, Kamil
Rydzik, Piotr
Stręciwilk, Bartek
Urbanik, Dawid

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 115.9



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1b [Technik pojazdów samochodowych]
Technikum (ZS-1, Stalowa Wola ul. Hutnicza)


Nazwisko, Imię
Bąk, Kacper
Bereżański, Emanuel
Brzozowski, Maciej Jakub
Czerniatowicz, Marcin
Dziopak, Bartłomiej
Jachim, Przemysław
Kotwica, Olaf
Małek, Arkadiusz
Paterek, Marcin
Pelczar, Sebastian
Rębisz, Dawid
Rosół, Arkadiusz
Szarota, Franciszek
Szwed, Tomasz
Żurawski, Sebastian

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 66.3



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1a [wielozawodowa]
Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1 (ZS-1, Stalowa Wola ul. Hutnicza)


Nazwisko, Imię
Andrachiewicz, Wiktor
Bieniasz, Katarzyna
Burdzy, Szymon
Cygan, Ernest
Flis, Kinga
Gortych, Aleksandra
Góreczny, Klaudia
Gutowska, Natalia
Gwóźdź, Alicja
Haliniak, Jagoda
Jug, Oliwia
Kadamus, Roksana
Kalinowski, Kacper
Krysa, Maciej
Kuchno, Natalia
Luisi, Marco
Maślach, Aleksandra
Mila, Andrzej
Narkiewicz, Maja
Pańczyk, Sylwia
Parkes, Brandan
Piłat, Patrycja
Podusowska, Magdalena
Pokój, Mateusz
Przyczyna, Kacper
Rozińska, Nikola
Skrzypacz, Oliwia
Słodzińska, Julia
Stachera, Oliwier
Startek, Jakub
Stępniowski, Patryk
Stobnicki, Radosław
Szelest, Izabela
Tchórzewski, Adrian
Wilk, Julia

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 35