List Dyrektora ZSP1 do rodziców

Szanowni Państwo !

Drodzy Rodzice !

Absolwenci Gimnazjum i Szkoły Podstawowej !

W związku z nową reformą oświaty, która zakłada podwójny nabór do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020, jako Dyrektor  Zespołu Szkół im. gen. Wł. Sikorskiego w Stalowej Woli, chciałabym państwa uspokoić i zapewnić, że nasza szkoła jest przygotowana na te wyzwania. Jako jedyna szkoła  w powiecie będziemy pracować do 14.30.

Uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum  zapewniam ,że każdy, kto zdecyduje się podjąć

naukę w naszej szkole zostanie otoczony opieką i wsparciem, aby mógł zdobywać wiedzę , umiejętności i realizować swoje marzenia na kolejnym etapie kształcenia.

Drodzy uczniowie –  z myślą o Was przygotowaliśmy  bogatą ofertę edukacyjną.

Nasza szkoła aktualnie rozbudowuje bazę sportową . Ponadto możemy się również pochwalić bezpieczną laserową strzelnicą multimedialną, którą niedawno zakupiliśmy do szkoły. Jedyna taka strzelnica w powiecie.

Bardzo zachęcam Was do wyboru naszej szkoły. Jestem przekonana, że to właśnie tutaj zrealizujecie swoje pasje i marzenia.

Życzę Wam wspaniałych wyników na egzaminie  zarówno gimnazjalnym jak  i ósmoklasisty.

Rodzicom zaś gratuluję pociech i dziękuję  za wspieranie swoich dzieci w trudnych często wyborach.

Na koniec pragnę zapewnić ,że jako dyrektor szkoły zrobię wszystko, aby Wasze dzieci czuły się tu dobrze i bezpiecznie.

Agata  Krzek – Dyrektor ZSP1