Lekcja o Funduszach europejskich

,,Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II
Nasza szkoła wzięła udział w projekcie ,,Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II”, którego organizatorem jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.
Celem projektu jest popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości w kontekście Funduszy Europejskich, w tym Programu Polska Wschodnia, wśród uczniów ze szkół ponadpodstawowych z Polski Wschodniej.

W czasie 45-minutowej lekcji uczniom z klasy I a/d LO oraz I b/c T  została przybliżona wiedza o tym, jak Fundusze Europejskie pomagają młodym ludziom przekuć pomysł              w prosperujący biznes. Nauczyciel podstaw przedsiębiorczości przeprowadził lekcje urozmaicone w  specjalnie przygotowany komiks, film, czy gry dydaktyczne Na zakończenie  zajęć odbył się konkurs – trzej uczniowie, którzy najszybciej rozwiązali zadania, otrzymali nagrody: I miejsce – bon do sieci sklepów Empik o wartości 40 zł, II miejsce – bon  do sieci sklepów Empik o wartości 35 zł, III miejsce – bon do sieci Empik o wartości 30 zł. Natomiast wszyscy pozostali uczniowie otrzymali upominki.
kl. I a/d LO:
I miejsce – Beata Serafin
II miejsce – Kamil Sapiński
III miejsce – Marcin Lubera
kl. I b/c T:
I miejsce – Szymon Rak
II miejsce – Marcin Janik
III miejsce – Piotr Wierny
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.