Konkursy z Przedsiębiorczości

Konkursy z przedsiębiorczości

05.06.2018 r. uczniowie naszej szkoły: Mikołaj Wiktor, Konrad Rachwał, Damian Gil i Filip Sudoł

uczestniczyli  w międzypowiatowym konkursie pt. ,,Krok w przyszłość”. Celem tego konkursu było:
– kształtowanie zachowań przedsiębiorczych i kreatywnych,

– kształcenie umiejętności  pisania biznesplanów.

29.05.2018 r. w ZSP nr 3 w Stalowej Woli odbył się Międzyszkolny Konkurs poświęcony ochronie praw konsumenta ph. ,,Pułapki konsumenta”. Celem konkursu było:
– uaktywnienie młodzieży w podnoszeniu swojej wiedzy i umiejętności w zakresie wiedzy konsumenckiej,
– doskonalenie stopnia znajomości środowiska lokalnego i działających w nim instytucji ochrony praw konsumenta.
Konkurs miał zasięg regionalny. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali: Klaudia Paszek, Szczepan Bieniek i Mikołaj Wiktor.
Wszyscy uczniowie  wykazali się dużymi umiejętnościami, zaangażowaniem, chęcią i wiedzą  znacznie wykraczającą poza podstawę programową.

Godnie reprezentowali naszą szkołę. Gratulujemy!

Processed with VSCO with preset