Konkurs „Najpiękniejsze gałązkowe dekoracje świąteczne”

Zaproszenie na konkurs!

Nauczyciele języków obcych ZSP nr 1 w Stalowej Woli serdecznie zapraszają na kolejną edycję konkursu bożonarodzeniowego. Tematem tegorocznej edycji są: „Najpiękniejsze gałązkowe dekoracje świąteczne”. Prace muszą być wykonane własnoręcznie w dowolnej aranżacji, mogą to być wianki na ścianę/ drzwi, choinki, ozdoby choinkowe z gałązek, szopki itp.

Konkurs adresowany jest do uczniów naszej szkoły. Prace będą oceniane w jednej kategorii. Prace na konkurs, podpisane dostarczamy do swoich nauczycieli języków obcych do 14 grudnia 2018 roku .

Wręczenie nagród odbędzie się w ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną

Lista nagrodzonych będzie dostępna na stronie internetowej szkoły.

Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania zdjęć wszystkich prac konkursowych na stronie internetowej szkoły.

Część konkursowa:

1. Wszystkie prace biorą udział w konkursie na równych zasadach.
  2. Zwycięzcom przyznane zostaną drobne nagrody i cząstkowa ocena celująca z przedmiotu ( język obcy) – przewidziano również 2 wyróżnienia.
  3. Prace konkursowe nie podlegają zwrotowi .