Konkurs na recenzję

Konkurs na recenzję

KONKURS NA RECENZJĘ – WYNIKI

 

Mamy już wyniki konkursu na recenzję ogłoszonego przez bibliotekę szkolną. Komisja w składzie M. Grega – Sitarz i A. Rusinek jednogłośnie uznały, że pierwsze miejsce należy się Bartoszowi Dreksie z klasy Ibc T za recenzję książki „Maluchem przez Afrykę”. Wyróżnienie przyznane zostało Sylwi Rękaś z klasy 1c LO za recenzje książki J. Moyes „Zanim się pojawiłeś”.

Serdecznie gratulujemy. Wszyscy uczestnicy konkursu nagrodzeni zostaną oceną bardzo dobrą w języka polskiego, a Sylwia i Bartek otrzymają oceny celujące. Dla Bartka ufundowana została również nagroda książkowa, którą otrzyma na zakończenie roku.

Jeszcze raz serdeczne gratulacje i dziękujemy za udział w konkursie.

Do przeczytania nagrodzonych recenzji zapraszamy na stronę biblioteki www.bibliotekawsikorskim.pl

Pliki do pobrania

  • jpg SAM_0326
    Rozmiar pliku: 138 KB Pobrania: 81