Jessica Krawiec – STYPENDYSTKĄ STAROSTY

Jessica Krawiec – STYPENDYSTKĄ STAROSTY

Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica, Jessica Krawiec, otrzymała stypendium Starosty Powiatu Stalowowolskiego. Wyróżnienie to jest przyznawane za szczególne osiągnięcia i sukcesy uzyskane w roku szkolnym poprzedzającym termin przyznania stypendium.

Jessica jest uczennicą klasy 2e Liceum Ogólnokształcącego.  Należy do zespołu tanecznego mażoretek „Fortis”. W 2021 roku brała udział w Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Południowo-Wschodniej w Pustkowie – Osiedlu, gdzie zajęła pierwsze miejsce w kategorii Duo Flaga seniorki, Mix Mini Formacja seniorki, Flaga Mini Formacja seniorki oraz drugie miejsce w kategorii Mażoretki klasyczne seniorki. Zdobyła ponadto brązowy medal w kategorii duo/trio flag teen, dwa srebrne medale w konkursie Grand Prix – Small Group classic baton ten oraz Medium Group classic baton ten. Zajęła także siódme miejsce w II Mistrzostwach Polski Mażoretek federacji WAMT 2021 – duo/trio flaga seniorki.

Jessica osiąga liczne sukcesy, realizując swoje taneczne pasje, ale jest również wzorową uczennicą, która uzyskuje bardzo dobre wyniki w nauce. Należy do grupy „Wokół Ziemi”, współtworzącej projekt edukacyjny „Tradycyjny Sad”. Zespół, który Jessica koordynuje, znalazł się wśród pięćdziesięciu najlepszych zespołów w Polsce, które zostały nagrodzone grantem dla projektów edukacyjnych.

Jessica jest niezwykle uczynna, pracowita i sumienna, a przy tym niezwykle skromna. Tym bardziej cieszy nas fakt, że została tegoroczną stypendystką.

Jessico, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, zarówno w sferze naukowej, jak i tanecznej!