Jesienny konkurs fotograficzny

Jesienny konkurs fotograficzny

🍂 Listopad za pasem. To chyba najmniej lubiany miesiąc w roku, ale my postaramy się, żeby nie był wcale ponury! Łapcie za aparaty lub telefony i ruszajcie w plener tropić najpiękniejsze jesienne kadry.
📷 Na Wasze zdjęcia czekamy do 29 listopada, a ostatniego dnia miesiąca (30.10) opublikujemy 10 najlepszych i nagrodzimy zestawami gadżetów z naszym jubileuszowym misiem „Buddy Bear”. Miś według projektu Kingi Offert powstał z okazji 30-lecia traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy polsko-niemieckiej. Buddy Bear jest naszym zdaniem szalenie sympatyczny i energetyczny, powinien skutecznie przegonić listopadowe szarugi! Zatem, do dzieła!
📨 Zdjęcia wraz z informacją o autorze prosimy przysyłać na adres: presse104dbw@gmail.com z dopiskiem w tytule „Jesienny konkurs fotograficzny”.
Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją treści regulaminu konkursu, znajdującego się na stronie internetowej ambasady

Szczegóły konkursu