Fotograficzny konkurs walentynkowy

Fotograficzny konkurs walentynkowy

Czy podczas tzw. „lockdownu szkolnego” można świetnie się bawić w Walentynki? Uczniowie Sikorskiego dowiedli, że tak! Tegoroczny Dzień Zakochanych zaobfitował w różne konkursy dla uczniów, między innymi na facebooku, w które angażowali się również nasi pedagodzy.

Na naszym szkolnym Instagramie, tydzień przed Dniem Wszystkich Zakochanych, został ogłoszony konkurs na najlepsze zdjęcie pt. „Miłość jest wszędzie!” Nasi uczniowie mieli za zadanie wysłać zrobione przez siebie lub przy pomocy… drugiej połówki –foto, które najpiękniej zobrazuje  własną interpretację ogólnie pojętego słowa „miłość”.

I stało się! Do soboty 13. 02, która była ostatecznym terminem  zgłoszeń, zdjęć przysłano całe mnóstwo! co świadczy o tym, że nasi uczniowie są ogromnie kreatywni!

Głosowanie na zdjęcia ruszyło w niedzielę, w Dzień  Walentego – w samo południe, a rywalizacja była ogromna. Po dogrywce zwycięskim okazało się foto nr 3 Julii Jazownik z klasy 2d LO

Konkurs ma to do siebie, że na wygranych czeka nagroda. I takowa czeka! i to nie byle jaka… profesjonalna sesja zdjęciowa :D

Wszystkim uczniom, którzy zdecydowali się wziąć udział w zabawie dziękujemy,  a ZWYCIĘŻCZYNI – GRATULUJEMY!

Autorem konkursu i jego realizatorem była Pani Edyta Chojnacka, która na co dzień prowadzi szkolnego instagrama.