FINAŁ WOJEWÓDZKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

FINAŁ WOJEWÓDZKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W poniedziałek (23.04.2018) odbył się finał wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody rozegrano w Kolbuszowej. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów, którzy zakwalifikowali się do tych zawodów z eliminacji powiatowych i rejonowych.

Mistrzynią województwa została Agnieszka Dybka z klasy II c LO. Na trasie liczącej około 1000 m nie dała szans swoim rywalkom.

Bardzo dobrze spisała się także Wanessa Krzyżewska z klasy I a/d LO, która zajęła 9 miejsce oraz Daniel Galicia Perez z klasy II b LO, który ukończył bieg na 15 pozycji a startował na dystansie 1500 m.

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

24 maja 2018 roku w Rzeszowie odbędzie się finał wojewódzki w Lidze Lekkoatletycznej z udziałem szkolnej reprezentacji dziewcząt. Liczymy na udany start i dobre miejsce w końcowej klasyfikacji.