Dzień Świętego Patryka w Sikorskim!

Dzień Świętego Patryka w Sikorskim!

18.03.2019 – Dzień Świętego Patryka w Sikorskim!

Dziś w naszej szkole królował kolor zielony! Na korytarzach spotkać można było zielone trolle, w pięknych zielonych kapeluszach i z długimi rudymi brodami. Każdy z nich w ręku miał „garnek  złota” a przy boku pięknego elfa z zielonymi koniczynami.  Wszyscy jedli zdrowe zielone przekąski i nikt nie martwił się o oceny. Klasy, zgrane jak nigdy, bo nawet ubrane podobnie, chętnie robiły sobie klasowe zdjęcia! Brzmi jak bajka? A to najprawdziwsza prawda bowiem 18 marca 2019 obchodziliśmy dzień świętego Patryka! Wspaniale zintegrował on naszą społeczność szkolną i sprawił, że wszyscy, zarówno nauczyciele jak i uczniowie, w zielonych strojach kupowaliśmy koniczynki i zielone śniadanie. Tym samym wsparliśmy akcję zbiórki pieniędzy na leczenie małej Milenki ze Stalowej Woli. Nasi wolontariusze uzbierali 422,04 zł. Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim za udział, zaangażowanie, mobilizacje i hojne serca oraz zaprosić na fanpage naszej szkoły na FB do głosowania na najfajniejszą zieloną klasę w Sikorskim.