Dzień Otwarty w Sikorskim

W dniu 28 kwietnia w Zespole Szkół nr 1 w Stalowej Woli DZIEŃ OTWARTY.

Niestety ze względu na pandemię nie mogliśmy zaprosić Was w mury naszej szkoły osobiście, ale udało nam się spotkać online.

Poprzez FacebookLive mieliście okazje spotkać się z Panią Dyrektor – Agatą Krzek. Najważniejsze jednak były spotkania z: klasą wojskową, uczniami z klasy prawnej, klasy policyjnej, z uczniami z klasy biologiczno-chemicznej, uczniami z klasy biologiczno-geograficznej. Była to propozycja dla uczniów chętnych do nauki w klasach licealnych.

Ci którzy interesują się nauką w Technikum i Szkole Branżowej I Stopnia również mieli okazje do posłuchania co o tych klasach mówią nasi uczniowie.

Mieliście okazje posłuchać również opinii rodziców naszych uczniów o tym jak widzą naszą szkołę.

Oprócz wypowiedzi naszych uczniów mieliście okazje zadawać im bezpośrednio pytania poprzez czat.
Na zakończenie Dnia Otwartego dla wszystkich biorących w  nim udział przygotowana została niespodzianka – quiz z nagrodą dla zwycięzcy.

Mamy nadzieje, że spodobało Wam się u nas i spotkamy się tu we wrześniu. Do zobaczenia w “Sikorskim”.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, gościom, którzy zaangażowali się w realizacje tego przedsięwzięcia.