BRĄZOWA TARCZA DLA TECHNIKUM

BRĄZOWA TARCZA DLA TECHNIKUM

Czasopismo „Perspektywy” opublikowało ranking liceów ogólnokształcących i techników z całej Polski. Jak dowiadujemy się ze strony internetowej czasopisma: ranking jest ważnym instrumentem w badaniu jakości szkolnictwa. Jego adresatami są przede wszystkim uczniowie najstarszych klas szkoły podstawowej, którzy już w czerwcu muszą podjąć bardzo ważną decyzję – wybrać taką szkołę ponadpodstawową, która doprowadzi ich do studiów i ułatwi zdobycie wymarzonego zawodu. Wszystkie rankingi, obejmujące łącznie ok. 1500 najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce, opublikowane zostały na portalu edukacyjnym: www.perspektywy.pl

JAK WYPADŁA NASZA SZKOŁA? Dzisiaj możemy odpowiedzieć: dobrze.

Uzyskaliśmy 475 miejsce w kraju, a 30 w województwie podkarpackim. Tym samym mamy BRĄZOWĄ TARCZĘ!!! Cieszy nas to tym bardziej, że mamy najlepszy wynik w powiecie.

Wyniki te potwierdzają, że jesteśmy bardzo dobrą szkołą. Sukces ten zawdzięczamy pracowitości uczniów, oddaniu nauczycieli. Poprawiliśmy swój wynik sprzed roku i mamy nadzieję, że kolejne rankingi również przyniosą nam radość i satysfakcję.