Belfer Roku 2018 – wyniki

Belfer Roku 2018 – wyniki

W dniach 12 i 13 września br. społeczność uczniowska naszej Szkoły wybierała najbardziej lubianego i cieszącego się największym zaufaniem nauczyciela. Zwyciężyła matematyczka, pani Urszula Iwaszek ucząca w ZSP-1 od roku szkolnego 2016/2017 – gratulujemy!!!
Pani Profesor udowodniła, że potrafi skutecznie i umiejętnie przekazać wiedzę, ale też sprawia, że uczniowie polubili matematykę😁😘!!!
Uczniowie mogą jej zaufać i zawsze liczyć na jej pomoc, szczególnie na wyjazdach z klasami mundurowymi – Pani Ula oprócz nauczycielskiej charyzmy jest zapaloną żeglarką i uwielbia podróże.

Podobnie jak w latach poprzednich, głosowanie w plebiscycie „Belfer Roku”, będzie odbywało się za pomocą formularza on-line, dostępnego na www.stalowowolski.pl. Wystarczy się zarejestrować i zalogować w tym serwisie. Zróbmy wszystko, by nasza Pani Ula zwyciężyła!