Akcja charytatywna ,, Stalowowolska paczka pomocy’’

Akcja charytatywna ,, Stalowowolska paczka pomocy’’

Akcja charytatywna ,, Stalowowolska paczka pomocy’’

 Edycja 2021 – Samotny, ale nie sam.

 

Kolejny raz nasza szkoła włączyła się w lokalną akcję , której celem jest wsparcie osób starszych, samotnych ze Stalowej Woli w okresie przedświątecznym, będących w trudnej sytuacji życiowej, poprzez zbiórkę darów rzeczowych i przekazanie ich w formie paczek.

Jeżeli chcesz pomóc , możesz przynieść artykuły spożywcze: kawa, kawa zbożowa, kakao, herbata czarna, herbata owocowa, miód, dżem, owoce w słoiku lub puszce, owoce suszone, bakalie, czekolada, wyroby czekoladowe, ciastka paczkowane

Artykuły chemiczne: szampon, żel pod prysznic, balsam do ciała, krem do rąk.

Czekamy do 24.11.21r. w pokoju pedagoga i psychologa, III piętro, pokój 314.

Pamiętaj ,  dobro powraca.

plakat 2021