80 lecie ZSP nr 1 w Stalowej Woli

„Lubię wracać w strony, które znam,
po wspomnienia zostawione tam,
by się przejrzeć w nich, odnaleźć w nich …”

80 lecie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego

w Stalowej Woli

Uprzejmie informujemy, że 5 października 2018 roku planujemy zorganizować obchody 80 – lecia naszej szkoły, 30 – lecia utworzenia liceum oraz 30 – lecia nadania imienia gen. Władysława Sikorskiego.

Planowany program uroczystości:
9.00 – msza św. w kościele św. Jana Pawła II w Stalowej Woli
10.30 – uroczysty przemarsz ulicami Stalowej Woli do szkoły
11.00 – Akademia w dużej auli ZSP1 połączona ze wspomnieniami absolwentów
12.00 – 15.00 -zwiedzanie szkoły,  spotkania poszczególnych roczników absolwentów
w klasach (poczęstunek – kanapki, ciasta, kawa, herbata, napoje zimne)
18.00 – Kolacja z zabawą taneczną w Restauracji Sezam w Stalowej Woli

Scenariusz uroczystości może ulec niewielkim modyfikacjom. Serdecznie zapraszamy.

Zapisy na Zjazd

Koszt wpisowego dla wszystkich chętnych osób uczestniczących w części oficjalnej wynosi 50 zł.
W ramach opłaty otrzymują okazjonalne wydanie książki 80 lat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Stalowej Woli oraz zaproszenie na poczęstunek w salach. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych naszym jubileuszem bez żadnych dodatkowych kosztów.

Zgłoszenia na kolację i zabawę taneczną przyjmowane są w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00 osobiście lub pod numerem telefonu 15 842 17 41. Zgłoszenia można również dokonać drogą mailową: poczta@zsp1-sikorski.pl, lub poprzez szkolny fanpage – http://www.facebook.com/zsp1sikorski.  Koszt uczestnictwa – 100zł.

Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu z Zajeździe Sezam, gdzie odbędzie się część nieoficjalna uroczystości – numer telefonu: 15 642 21 06

Wpisywanie na listę chętnych należy dokonywać poprzez wpłatę odpowiedniej kwoty na konto:

Komitet obchodów 80-lecia ZSP1

98160014621810333590000002

Zwracamy się również do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania lub dofinansowania jubileuszu 80-lecia naszej szkoły.
Możecie Państwo skorzystać z niepowtarzalnej okazji i włączyć się w tę niecodzienną inicjatywę.
O naszym przedsięwzięciu będzie można przeczytać w prasie i zobaczyć relacje w telewizji miejskiej.
W realizację wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na organizację uroczystości na tak dużą skalę, gorąco liczymy na Państwa wsparcie, wierząc, że dla Was będzie to również promocja i reklama. Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi nam zrealizowanie zamierzonych inicjatyw i będzie wkładem w rozwój i edukację następnych pokoleń.