„80 książek dla Domu Dziecka”

„80 książek dla Domu Dziecka” to akcja zorganizowana przez bibliotekę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego w ramach jubileuszu 80- lecia szkoły. Udział w projekcie wzięli uczniowie i nauczyciele naszej placówki oraz klasa 3 b ze szkoły PSP nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi. Tak naprawdę zebranych zostało 198 bajeczek, książeczek i książek edukacyjnych. W dniu wczorajszym wszystkie książki zostały przekazane na ręce pani dyrektor Domu Dziecka w Stalowej Woli. W przekazaniu wzięły udział uczennice naszej szkoły działające w Szkolnym Klubie Wolontariusza, które bawiły się z dziećmi i czytały im przyniesione książeczki.
Następne przedsięwzięcia związane z jubileuszem ZSP 1 to będą imprezy sportowe, jak na przykład: “80 basenów”, “80 rowerów” czy jogging z 80-tką w tle.